KONST / Oljemålningar / Stefan tunedal 11408036
nr 1140 8036
Stefan Tunedal
(f. 1959), Sverige
Stefan Tunedal (f. 1959), "Helgmod" 2015, signerad, olja på duk, 55x34 cm
Stefan Tunedal, svensk målare född 1959.
torsdag 2 november 2017
kl 09:52:25